O mnie

Zwykle nie lubię mówić o sobie, ale postaram się, nieco z przymrużeniem oka, przybliżyć Wam moją pokręconą naturę i jak najlepiej ją zobrazować.

Zacznę od imienia, którym posługuję się na co dzień i które wyjątkowo nie jest w moim guście. Wybredny ze mnie człowiek. Rodzice, kierowani mrocznymi siłami, zdecydowali się na Agnieszkę. Urodziłam się w zimie i pewnie dlatego tak ją lubię.

Moją twórczość zaczynałam z czystą kartą nie dziedzicząc wyjątkowego talentu. Wszystko co potrafię lub wydaje mi się, że umiem jest efektem chęci, nauki, pracy i zamiłowania do piękna. Przypominają mi się epizody z dzieciństwa, które były zaczątkiem moich obecnych pasji. Choćby pamiętne pudełeczka z papieru, które sprzedawałam rodzinie przy każdej okazji czy tworzenie bransoletek z koralików wspólnie z koleżankami. Nie wspominając o pierwszych krokach w fotografii i wielu kliszach zapełnionych dziwnymi zdjęciami, z których rodzice byli tak zadowoleni. :D

Jestem posiadaczką skomplikowanej duszy, w której pełno przeciwieństw. Trzeba naprawdę chcieć, aby ją zrozumieć. Lubię nowe doświadczenia, ale kryje się to za warstwą pewnej nieśmiałości. Nie będąc bardzo towarzyską lubię rozmawiać, śmiać się i wygłupiać, a dla bliskich potrafię wiele zrobić. Swoją kreatywność odkrywam w nagłych przypływach weny, a inspirację czerpię ze wszystkiego co wokół. Lenistwo to moje drugie, już trafniejsze, imię. Dzięki niemu moje perspektywy na przyszłość nie wyglądają obiecująco choć liczne plany kłębią się w mojej głowie. Szybko się denerwuję i równie szybko dopadają mnie z tego powodu wyrzuty sumienia. Mimo tego wiadra samokrytyki potrafię być pozytywna i okazuję się, że to ja często wywołuję uśmiech na twarzy innych. Taka jestem.

Oprócz zainteresowań ujawnianych na blogu lubię czytać. Nie zawsze jednak było mi po drodze z książkami. Tym bardziej to dziwnie wiedząc, że moja mama czyta nałogowo, a ja zaraziłam się od niej dopiero kilka lat temu i to głównie za sprawą Harry'ego Pottera, którego nadal wielbię. Zaczęło się od fantastyki poprzez dystopię i kryminał, aż do poważniejszych tematów. Oglądane przeze mnie filmy i seriale mają podobną tematykę, choć uwielbiam i lekkie komedie. Błąkam się między różnymi gatunkami muzycznymi ciągle powracając do ulubionych dźwięków indie popu i rocka. Gdy emocje z nimi związane przepełniają moje ciało, zrywam się do tańca.


Lubię się śmiać. Śmiech jest najwierniejszym odbiciem duszy.