czwartek, 16 stycznia 2014

~ 310.

Hej! Niesamowite jak szkoła potrafi wycisnąć z człowieka całą energię(a teraz wyobrażam sobie siebie wyciskaną jak gąbkę przez nauczycieli :o). Staram się nie dawać, choć łatwo nie jest. Kurczę, ledwo piszę ten post! Już teraz wiem jakie były relacje Potter - Snape podczas lat szkolnych. Obecnie przeżywam coś podobnego. Z pewnymi nauczycielkami po prostu nie da się wytrzymać. Choć nie okazujemy sobie tego publicznie jak wcześniej wymienieni(a może byłoby to dobre?), wiem, że nigdy się nie polubimy. Pozwólcie, że tym jakże optymistycznym akcentem zakończę mój wywód i przejdę do właściwego celu tego wpisu. ; )

Naszyjnik Wspomnienie z podróży :


A tych, którzy się jeszcze nie zgłosili zapraszam na rozdanie. Może wśród nagród znajdziecie coś co Wam się spodoba? ; )

Pozdrawiam ♥

15 komentarzy:

 1. Piękny <3
  Zapraszam na Candy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczniutki ci wyszedł, z chęcią bym nosiła!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny naszyjnik. :D
  Też miałam taką Snejpowatą nauczycielkę. Na szczęście już nie mam z nią lekcji, ale jak ją widzę to mi się krew w żyłach gotuje. -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. ja tez już jestem zmęczona tą szkołą :c
  śliczny naszyjnik!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam szczerze, że cały zeszły rok też byłam uparcie przekonana o moich złych relacjach z nauczycielami. W związku z czym kulała matematyka, geografia, chemia. W tym roku spróbowałam się jednak przełamać i okazało się że nauczyciele też ludzie, i czasem są okropni, ale jak zobaczą że się ktoś stara, że czasem zapyta o coś to od razu są inni wobec niego.
  Śliczny naszyjnik, uwielbiam te "paryżowe" motywy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny naszyjnik :)
  O tak tacy nauczyciele istnieją ._.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest taki, taki... po prostu wywołuje u mnie taki dziwne, ale przyjemne uczucie ^^
  A ze szkołą i nauczycielami - mam podobnie ;p niestety :c

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny naszyjnik, podoba mi się <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Jej jakie cudowne ^.^ . Czy mogłabyś wpaść do mnie i zobaczyć jak mi idzie no wiesz porady :) Dopiero zaczynam . A ty robisz piękne rzeczy

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!