poniedziałek, 10 lutego 2014

~ 320. Wyniki rozdania

Hej! Sobota spędzona cudownie i w świetnym towarzystwie. Jeszcze raz muszę podziękować dziewczynom za udaną zabawę oraz prezenty. Mnóstwo zdjęć, dobre jedzonko i wpadka na koniec. :D Ach, takie dni powinny częściej się zdarzać. Natomiast niedziela była zupełnym przeciwieństwem. Dopadł mnie len, snułam się z kąta w kąt. Wieczorem jednak otrzymałam zastrzyk pozytywnej energii. Fanką skoków narciarskich jestem już od jakiegoś czasu, dlatego ucieszyłam się wiadomością o złocie Kamila Stocha. Na usta ciśnie się jedno słowo: Dziękujemy! Sporty zimowe są tymi, w które warto inwestować w naszym kraju. To one są sportami narodowymi, nie jakaś piłka nożna. Cóż, to jednak temat na inny i wiele dłuższy post.. ; )

Przyszedł czas na wyniki rozdania, ale na początek trochę podsumowań. Zgłosiło się 113 osób, a losów było 193. Nie spodziewałam się takiego odzewu. : ) W ramach podziękowania nagrodziłam top komentatorów dodatkowymi losami. Zwycięzcę postanowiłam wyłonić tradycyjnie. Pożyczyłam od brata czapkę, do której wrzuciłam karteczki. Przejdźmy do samego losowania..Zwycięzcą jest Klaudia Rainbow! Gratuluję! Do piątku proszę o przesłanie adresu na mojego maila: agusia13@onet.pl .Jeśli w tym czasie zwycięzca się nie zgłosi wylosuję kolejną osobę.
Ci, którym tym razem się nie poszczęściło niech się nie martwią. Zorganizuję jeszcze nie jedno rozdanie. ; ) Już teraz zapraszam na Facebookowy konkurs.

Pozdrawiam ♥

23 komentarze:

 1. Nie udało mi się:( Trudno. Gratuluję zwycięzcy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i dziękuję za zabawę , zapraszam do mnie z wizytą http://szafa4drzwiowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i dziękuję za zabawę :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej robisz przepiękne prace dlatego nominowałam Cie do wyróżnienia Liebster Blog Award. Miło mi będzie jeżeli weźmiesz udział w zabawie:) pozdrawiam http://tocopodpowiadawyobraznia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i dziękuję za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i dziękuję za super zabawę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje i dzięki za zabawę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję zwyciężczyni ;) i z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne rozdanie :) dziękuję za zabawę !

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję i gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale super! Dziękuję! <3
  Już napisałam na e-maila ;)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!