wtorek, 11 marca 2014

~ 330.

Hej! Nie było mnie. I w sumie nie chciałam tu być. Wolałam odpocząć. Przez ostatnie dni w mojej głowie dużo się działo. Miałam na myśli nawet najczarniejsze scenariusze związane z blogiem i nie tylko. Jest lepiej choć nadal nie jestem niczego pewna. Pragnę takiego nowego początku. Nie jestem zupełnie gotowa i środek tygodnia na pewno mi nie pomaga, ale chcę wprowadzić trochę zmian w życiu. Zmian na lepsze. Zaczynając od bloga poprzez naukę kończąc na codzienności. Chcę regularnie pisać, zmienić nieco wygląd strony i wszystko uporządkować. Nauka - tu mam większe pole do popisu. Będzie ciężko, bo ostatnio nie poświęcałam temu wiele czasu.. Muszę zaplanować sobie dzień, aby na wszystko znaleźć czas. Konieczne też jest ograniczenie telewizji, komputera, a zajęcie się sprawami ważniejszymi oraz tymi, które od dawna odkładam. I nie chcę próbować. Chcę zrobić wszystko co w mojej mocy, aby się udało!

Naszyjnik z kluczykiem stworzonym z odcienia miedzi modeliny Premo :


Pozdrawiam ♥

8 komentarzy:

 1. Fajnie wygląda, chociaż mam ale do niego. To serduszko na szczycie jest nieco za toporne dla mnie. Jakby było puste albo powywijane w środku w jakieś cuda niewidy, wyglądało by lepiej. Dla mnie. ;)
  Zmiany można zacząć w każdym momencie, byle wiedzieć czego się chce. Opcja regularnych postów jest dla mnie jak najbardziej na tak. :D Polecam wywalić telewizje z rozkładu dnia, od razu pojawi się kilka dodatkowych godzin. ;)
  Żeby nie było wierzę w Ciebie i jak zrobisz wszystko co do zrobienia masz pochwal się, że zwyciężyłaś. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny kluczyk :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy naszyjnik! Trzymam kciuki za to abyś wprowadziła zmiany i aby wyszło ci to na dobre:)
  Planuj sobie dzień, wywalenie TV jest dobrym pomysłem. Masz plan, więc realizuj go!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie się bardzo podoba! :)
  Kurde zaminy wszędzie zmiany i widzę, że nie tylko u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny :) Tylko góra mogłaby być lżejsza, to serduszko, bo wygląda na zbyt twarde i toporne.

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!