poniedziałek, 31 marca 2014

~ 339.

Hej! Przetrwałam poniedziałek, niesamowity wyczyn. Zaczynając od wstawania, kończąc na szkole dzień był straszny. Nie lubię zmiany czasu. Szczególnie tej na letni. Niby spałam tak jak do tej pory, ale rano funkcjonowałam jako zombie. A na rozbudzenie fizyka. Jeśli naprawdę istnieją ludzie, którzy lubią ten przedmiot to z całego serca ich w tym miejscu pozdrawiam. ; )
Być może drugi raz poruszam ten temat, ale to wszystko, żeby się nieco usprawiedliwić. Dotyczy to maili wysyłanych do mnie. Często pytacie o współprace, wymianki, konkursy czy po prostu o radę. Na część od razu odpisuję. Zdarza się też, że przez długi czas nie dostajecie odpowiedzi. Wiem jakie to może być irytujące. Bywa tak, że przeczytam maila, a później zapominam odpisać. Czasem zostają one przeoczone. Innym razem zastanawiam się nad odpowiedzią i dlatego musicie tyle czekać. Z chęcią przyjęłabym wszystkie Wasze propozycje o współpracę czy zorganizowanie konkursu, jednak nie mogę. Czasem mi się to nie opłaca, czasem po prostu nie mam czasu na takie sprawy. Na wszelkie zaległe maile postaram się niedługo dać odpowiedź. No i mam cichą nadzieję, że pozostanie mi to wybaczone. : )

Kolczyki węże w towarzystwie zielonych koralików :Pozdrawiam ♥

13 komentarzy:

 1. Świetne są. :D Koraliki są genialne. :)
  Też dzisiaj chodziłam jak zombie. I wgl powinnam teraz iść już spać, żeby znów nie być padnięta rano, ale brakuje mi godziny. xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam trochę osób, które "lubią ten przedmiot". Na przykład ja ;-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne! Bardzo subtelne, piękne♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny kolor koralików!
  Zapraszam do mnie n Candy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne a koraliki od razu przykuły mój wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie lubiłam fizyki, jednak na studiach z prawie-nienawiści przeszłam do stanu, w którym ją akceptuję :P Jednak nie można jej zarzucić, że jest nieciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyżby nawiązane do Slytherinu? :p
  Świetne <3

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!