poniedziałek, 2 czerwca 2014

~ 361.

Hej! Dziś krótko, ale z ważnym przesłaniem. Nie zostawiajcie nic na ostatnią chwilę, szczególnie jeśli chodzi o naukę. Przez cały rok nie przejmujemy się za bardzo ocenami, potem myśli się, że jest jeszcze tyle czasu na poprawę. Przychodzi wiosna - spokojnie, jeszcze nie ma czerwca. Przecież słońce tak pięknie świeci, więc kto tu myśli o nauce? Wreszcie mamy 2 czerwca, a ja z ogromnym zdziwieniem patrzę na nauczycieli wystawiających tak słabe oceny. Przecież cały rok się tak uczyłam! Teraz nagle zauważam podręczniki, notatki, które dawno powinnam poznać. Ale czy nie jest za późno? Mam nadzieję, że Wy nie popełniliście tego błędu.

Bransoletka w iście letnich odcieniach :

Pozdrawiam ♥

8 komentarzy:

 1. Śliczna bransoletka, a co do opisu końca roku szkolnego - jakbym czytała o sobie. No cóż, trzymam kciuki, żeby wziąć się za siebie w przyszłym roku, bo głupio byłoby się tak nagle obudzić przed maturą!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam to samo co roku :_: Uczę się tylko przez dwa początkowe miesiące, a potem olewka i próba spięcia na sam koniec. :/
  Świetna bransoletka. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna♥Ja w zasadzie nie uczę się dużo(czyli tylko czytam notatki i tyle),ale oceny mam bardzo dobre i to jest cud♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja staram się trochę uczyć, ale tylko przez dwa pierwsze miesiące roku szkolnego się do tego przykładam, potem to już jak jest okazja to się nauczę. ;D Ale oceny mam bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna bransoletka :D
  Mam dokładnie tak samo, jeśli chodzi o naukę :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna! Świetnie się prezentuję!
  Ja z nauką jeszcze nie mam takiego problemu. Jedną złą rzeczą jest to, że mam zaległą kartkówkę z matmy, a nie mam kiedy jej napisać :/

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!