niedziela, 27 grudnia 2015

~ 526.

Hej! Boże Narodzenie za nami, ale nadal je czuję świętując kolejny dzień w gronie rodziny. Spędziłam je wyjątkowo dobrze i spokojnie. Prezenty całkiem udane, obdarowani również zadowoleni. Najadłam się za wszystkie czasy, a moje tegoroczne pierniczki pobiły rekord w prędkości znikania. Choć sernik nadal mnie nawołuje z kuchni i chyba mu się nie oprę. :D Mam nadzieję, że zgodnie z życzeniami Wasze święta tez były udane, że odpoczęliście i będziecie mieli co wspominać. :) Od jutra powinnam brać się do pracy. Mam nadzieję, że dopnę ten rok na ostatni guzik i nie pozostawię niezałatwionych spraw. Dziś jednak trwa niedziela, jeszcze mogę sobie poleniuchować. ;)

U mnie nadal króluje świąteczna czerwień :
Pozdrawiam ciepło ♥

7 komentarzy:

 1. U mnie też jeszcze czuć świętami, a już niedługo nowy rok, wypadałoby się jakoś przygotować i tak jak mówisz: nie zostawiać niezałatwionych spraw, ale lenistwo mnie ogarnia, nic się nie chce robić. Bardzo ładna bransoletka, mi zawsze ze świętami najbardziej kojarzy się czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja kompletnie w tym roku nie czułam świąt i tutaj już nie chodzi chyba o ten śnieg. Może to tak z wiekiem :) A bransoletka świetna; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już od wczoraj walczę z moimi niedokończonymi sprawami i jak na razie zapowiada się, że przeciągną się na przyszły rok. :V Uwierz, nie wypada opierać się sernikowi. :D
  Bransoletka jest świetna. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje święta również zaliczam do udanych, spędziłam je w ciepłym, rodzinnym gronie, a to najważniejsze :)
  Ja planuję dziś wieczorem zająć się sprawami organizacyjnymi i związanymi ze szkołą, i mam nadzieję, że uda mi się ze wszystkim ogarnąć :D
  Bransoletka cudowna, podoba mi się ta głęboka czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też Święta udane, cieszę się że u Ciebie również było wspaniale ^^
  Śliczna bransoletka. :3


  Pozdrawiam!
  beadare.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!