piątek, 9 czerwca 2017

548.


Zmiana jest jedną z cech życia. Dlaczego więc dopiero teraz dostrzegam, że nie należy jej się bać?
Moja natura od zawsze była nastawiona negatywnie do jakichkolwiek zmian. Nowa fryzura, szkoła, ludzie, nieznane dotychczas umiejętności, miejsca, doświadczenia, coś co będzie wyglądało choćby odrobinę inaczej. Wszystko to napełniało mnie obawami, które jak się okazało były przerośnięte. Z upływem czasu zauważyłam, że zmiany są fascynujące. Gdybym stała w miejscu w chwilach kiedy miałam okazję ruszyć i coś zmienić może nie byłabym tą wersją siebie, którą teraz jestem. Może nie przeżyłabym momentów, które są pięknymi wspomnieniami oraz tych przykrych, które mnie wiele nauczyły. Życie mi pokazuje, że zmiany są dużą szansą, którą warto chwytać z nadzieją. Nic nie jest wieczne, będzie inaczej, ale to nie oznacza, że gorzej!
12 komentarzy:

 1. Jaki śliczniutki naszyjnik! Coraz bardziej przekonujesz mnie do powrotu do lepienia, ale na tę chwilę paznokcie mi to uniemożliwiają jakkolwiek to głupio brzmi :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam młodsza, strasznie się bałam zmian. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się jest młodym to zmiany przychodzą łatwiej, jednak jak człowiek nabiera doświadczeń i robi się wygodny, zmiany bywają trudne do zaakceptowania. Naszyjnik z modeliny uroczy :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. słodki wisiorek :) stety niestety, zmiany są nieodłączną częścią naszego życia:) najlepszą taktyką jest faktycznie otworzenie się na nie z ufnością i odwagą, zwłaszcza, jeśli są nieuniknione:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie podoba mi się Twoja biżuteria :) Od jakiegoś czasu wracam co post na Twojego bloga :)

  pseudoterapeutka.blogspot.com ← serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny, aż mnie naszła ochota na lody ;P

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zazwyczaj bardzo lubię zmiany :)
  Śliczny wisiorek :)
  http://paulan-official-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny naszyjnik! Ja lubię zmiany :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten wisiorek jest cudowny, zazdroszczę Ci takiego talentu :)
  Mega post :D

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!