wtorek, 18 lutego 2014

~ 323.

Hej! Z jednej choroby w drugą. Obecnie dla odmiany otaczam się setkami chusteczek i faszeruję witaminkami. Cudnie, prawda? ; ) Dlaczego nie chorowałam w poprzednim tygodniu? Miałabym dłuższe ferie, a w tej sytuacji.. Liczę na cudowne ozdrowienia, aby moje plany zupełnie się nie posypały. Od jutra biorę się porządnie za tworzenie i nie skończę dopóki nie ulepię całej blaszki. Oprócz tego zajmę się tym o czym już od dawna myślałam, mianowicie sprawą zdobywania autografów. Może są tu tacy, którzy je kolekcjonują i mają rady dla początkujących takich jak ja? ; )

Zaczęło się od pieśni Ślizgonów, a powstało hasło dla Gryfońskich kibiców. O czym mowa? O słowach Weasley jest naszym królem, oczywiście. ; )

Pozdrawiam ♥

11 komentarzy:

 1. Świetny ,ja też faszeruje się witaminami ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kolekcjonuję pocztówki, które wypisują ludzie z całego świata, więc jakby nie patrzeć trochę tych "autografów" mam :P Życzę powodzenia w zdobywaniu tych "prawdziwych" ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś nominowana do LIBSTER BLOG AWARD więce tu :
  http://jestezawieszka.blogspot.com/2014/02/nominacjon-don-libster-blog-aard.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny pierścionek! Szkoda,że tak zaczynasz ferie:( Mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powrotu do zdrowia :3
  Zostałaś nominowana do LBA http://modelinowyswiat.blogspot.com/2014/02/liebster-blog-award-3.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny jest :) Twoje kaboszony zawsze super wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!