niedziela, 2 marca 2014

~ 327.

Hej! Moje ferie się kończą, a ja dopiero kilka dni temu się obudziłam. Tyle czasu zmarnowałam, a teraz w ostatnich godzinach staram się wszystko nadrobić. Niesamowite jaka jest ludzka natura. Nie wszystko co zamierzyłam udało mi się zrobić. Niewątpliwą jednak zaletą tych dwóch tygodni jest to, że wreszcie miałam czas i chęci na handmade oraz upragniony odpoczynek. Będzie mi tego brakować. Trzymajcie kciuki, abym wytrzymała jutrzejszy poranek.
Wczoraj zajęta tworzeniem zupełnie zapomniałam o przygotowaniu posta, dlatego teraz o nietypowej porze chcę się zrekompensować. A co takiego robiłam? Malowałam koszulki! Już kilka miesięcy temu zakupiłam markery do tkanin. W międzyczasie powstało sporo projektów, ale ciągle odkładałam ich realizację. Wreszcie udało mi się przysiąść i coś zmalować. A to na pewno nie koniec. ;)

Pierwsza koszulka jaka powstała jest w tematyce Potterowej. Z miłości do Huncwotów wyczarowałam na niej napis Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego. Początkowo chciałam dodać jakieś ozdoby, ale pozostałam na samych słowach. Jak myślicie, dobrze zrobiłam?


Pozdrawiam ♥

11 komentarzy:

 1. Śliczna koszulka! Prawda, że to jest straszne, że wszystko odkłada się na ostatnią chwilę? Trzymam kciuki za jutrzejszy dzionek:D♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy by mi się podobałaby jakby była z ozdobami. Taka na czysto wygląda świetnie. :D Napisz jest ozdobą samą w sobie. ;)
  Wgl, też chciałam wymalować huncwocki napis na koszulce, ale nie mogłam nigdzie znaleźć gładkiej podkoszulki. xD
  Nie wyobrażam sobie jak bardzo Ci się nie chce iść do szkoły po feriach, jak mi się nie chce po dwóch dniach tak bardzo, że chyba będę udawać chorobę. :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna jest taka bez ozdób ;)
  Ja też maluję na ubraniach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna. :3
  Lepsza z samymi napisami. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Koszulka jest śliczna *-*

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna, myślę że tak z samym napisem lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna jest ta koszulka, ja swoje ferie skonczyłam już dwa tygodnie temu ;P

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć!. Czym można napisać cytat na koszulce, aby nie zszedł w praniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja użyłam markerów do tkanin. Możesz również spróbować specjalnymi farbami.

   Usuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!