wtorek, 4 marca 2014

~ 328.

Hej! Niesamowite, wytrzymałam już dwa dni w szkole. Najgorsza jest poranna pobudka, pierwsze 8 godzin dnia, a później, gdy wrócę do domu jest już z górki. Niektórzy powiedzieliby, że trzeba się do tego przyzwyczaić. Ale da się? Ja, po tych wszystkich latach uczęszczania do różnych szkół, nadal tego nie potrafię. Czekam na piątek, a wyczekując staram się nie próżnować, dlatego tworzę, rysuję i piszę. ; )
Może zauważyliście, że z głównej strony bloga zniknęły banery blogów, z którymi się wymieniałam. Nie martwcie się jednak. Chciałam nieco uporządkować bloga, dlatego przeniosłam je do zakładki współpraca.

Podsumowanie miesiąca lutego, a w nim, co jest lekko niepokojące, większość prac w tematyce HP. Przystopować nieco, a może Wam to nie przeszkadza? :DPozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. Dlaczego niepokojące? To fajnie, że dużo prac jest w interesującej Cię tematyce. Mnie bynajmniej to nie przeszkadza, chociaż jakąś specjalną miłośniczką Pottera nie jestem ;).
  Wszystkie twoje prace są bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. moim ulubieńcem jest bransoletka 'love is patient' ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie nie przeszkadzają potterowe prace:D Ach ten wspaniały tort! Uwielbiam go, to mój faworyt lutego:)♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak coś uwielbiasz to to rób :)
  Ja osobiście miłośniczką Pottera nie jestem :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie że rób :) Najważniejsze jest żeby robić to co się lubi :) wszystkie prace świetne, a od tortu oczu oderwać nie można :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nominowałam cię do Liebster Blo Award !!! Zapraszam :
  http://mozaika-zdrowia.blogspot.com/2014/03/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!