wtorek, 2 września 2014

~ 393.

Hej! Wstawanie o tak wczesnej godzinie zakrawa o absurd. O tak, szkoła znów się zaczęła. Na razie nie na dobre, obecnie jeszcze da się przeżyć, ale już widzę siebie z potężną depresją, nie mającą chęci do życia, siedzącą po nos w książkach. Pierwszy dzień nie był tak zły jak sobie wyobrażałam. Czyżby to cisza przed burzą? Chciałabym, aby tak minął cały rok. Wiem, że nie może być łatwo. Pragnę jednak znaleźć w sobie choć odrobinę sił, chęci do działania, aby nie obudzić się przed końcem semestru i poprawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Muszę rozplanować dzień, aby znaleźć czas na naukę, bloga i inne zajęcia. Jak dotąd nie udawało mi się to.. Może ten rok okaże się przełomowy?

Prosta bransoletka z dwustronną zawieszką, którą możecie zdobyć w moim rozdaniu. : )
Udało mi się wykonać swoje własne wyzwanie, którym było dodanie 15 postów w sierpniu. Oby teraz było równie dobrze. ; )

Pozdrawiam ♥

6 komentarzy:

 1. Gratulacje :D
  Bransoletka jest sweet <3

  OdpowiedzUsuń
 2. mam lekcje na drugą zmianę i można się wyspać hahahha XD
  bardzo delikatna, super :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja lekcje mam 4 razy na 8 i raz na 7.10... I siedzę w szkole do 17..
  Bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. W zeszłym roku miałam na 7.10. Zwlec się z łóżka w zimę to było niemalże niewykonalne. Tu kołdra ciepła, tu zimno po pokoju lata. :< W tym roku póki co nie jest źle, ale czekają mnie jeszcze parokrotne zmiany planu, więc tylko kciuki trzymam. :)
  Bransoletka wygląda bardzo ładnie i delikatnie. Ciekawa zawieszka. :D Mogli by więcej podobnych, dwustronnych produkować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem na etapie nic mi się nie chce haha♥A bransoletka śliczna♥

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!