sobota, 6 września 2014

~ 395.

Hej! Pierwszy weekend nowego roku szkolnego okazał się dniami oczyszczenia. Btw. Jak Wam minął tydzień, szybko czy ciągnął się niemiłosiernie? Wracając do tematu, oczyszczenia? Po prostu sprzątałam. :D Znalazłam czas na ogarnięcie całego bałaganu z ostatnich kilku dni. To niemożliwe ile tego może się nazbierać. Przy okazji udało mi się uporządkować moją pracownię. Zbierałam się do tego od dawna i wreszcie doszłam do ładu. Przeglądałam moje najstarsze prace i doszłam do wniosku, że jednak jakiś progres jest. Widząc niektóre, aż chciało mi się śmiać, że ja coś takiego stworzyłam. ; ) Powoli próbuję zaprowadzić porządek na blogu, choć nie do końca mi wychodzi. Chciałam nowy wygląd, ale jak widać nadal nic się nie zmieniło. Muszę też wreszcie ogarnąć do końca sprawę podręczników. I chyba czas zakupić porządny kalendarz, w którym będę zapisywała ważniejsze daty, terminy klasówek i planowała dni, aby nic mi nie umknęło.

Torciki w miętowej tonacji :


Pozdrawiam ♥

11 komentarzy:

 1. Przepiękne torciki, moim zdaniem to Twoja najlepsza praca *w* (Nie żeby inne były brzydkie, oczywiście :p)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi tydzień minął bardzo szybko o dziwo :)
  A torciki wyszły świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne torciki! :D
  Ten tydzień przeleciał mi jak woda i mam wrażenie, że kolejne też tak będą. :C I wcale się nie cieszę z tego, bo marnuję czas. :X

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne kolczyki :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne kolczyki *-* Uwielbiam kolor miętowy <3
  Mi tydzień szybko minął,mam nadzieję,że kolejne miną równie szybko :>

  OdpowiedzUsuń
 6. jakie równiutkie, idealne :3 ja jutro zabieram się za sprzątanie szafy z ciuchami, masakra..

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne są! :)
  Zapraszam na candy: http://sowiagaleria.blogspot.com/2014/09/candy-wygraj-bransoletke.html

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!