piątek, 19 grudnia 2014

~ 435.

Hej! Święta tuż tuż, już tak niedługo! Zaraz przychodzi melancholia, bo kurczę, jak to szybko minęło, jak niewiele tych świątecznych chwil. Ale zanim to. Ten tydzień minął całkiem przyjemnie. :) Od środy na lekcjach pojawiałam się sporadycznie, bo więcej czasu spędziłam na przygotowaniach do jasełek. Moja klasa(no dobra, gratulacje należą się również klasie, która z nami występowała) się postarała. Przedstawienie się udało, dekoracja się nie rozsypała, a harlem shake na zakończenie prób był niezastąpiony. Również wczorajsza klasowa wigilia minęła w fajnej atmosferze. Pomimo częstej codziennej niechęci do niektórych, udało się miło spędzić czas. Dobra, zaraz za bardzo ich wychwalę. :D Obecnie rozmyślam o przedświątecznym spotkaniu z bliskimi znajomymi. Jeśli chodzi o same święta, trochę się boję, że straciłam gdzieś w tym grudniowym biegu ich atmosferę. Wierzyłam też, że jednak pojawi się śnieg, a tu rozczarowanie i to nie małe. Jeśli możecie to zasypujcie blogosferę świątecznymi postami, a w komentarzach chętnie zobaczę jakieś rady jak przywrócić ten magiczny klimat Bożego Narodzenia. :)

Muffinka przystrojona w czapkę mikołaja :

Dragonsi, jeden z moich ulubionych zespołów, zapowiadają nową płytę, a ja tak z okazji zbliżającej się, choć tylko kalendarzowej, zimy jestem cała w skowronkach. I już chyba wiem na co odkładać!

Pozdrawiam ♥

10 komentarzy:

 1. Jak zwykle bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny naszyjnik, fajny pomysł, aby muffinkę przystroić czapką mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowny naszyjnik

  dorooothy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny naszyjnik :)
  Nie mogę się doczekać nowej płyty ID ^^ Mam nadzieję, że uda mi się ją jakoś zdobyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna babeczka. :D
  Ja wczoraj dostałam do rąk nową płyt Gerarda. Jak ją odbierałam w Paczkomacie cały czas się uśmiechałam, ledwo od skakania się powstrzymałam. xD
  Ja sobie robię nastrój typowo świąteczną muzyką, pomarańczami z goździkami i robieniem wycinanek. :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny, klimatyczne naszyjnik. :)
  Ja to cały czas słucham świąteczne piosenki, bądź też kolędy, pije z mojego mikołajowego kubka, w tym roku nie cierpię na brak odczucia świąt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny, klimatyczny naszyjnik. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa muffinka :3
  Dziękuję Ci za cudowną przesyłkę świąteczną! Jesteś NAJLEPSZA :D

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!