wtorek, 16 grudnia 2014

~ 434.

Hej! Chwila oddechu i zaraz z powrotem do zajęć. Zostawiam sobie wszystko na ostatnią chwilę, a teraz jestem zasypana masą spraw. Lekcje niedokończone, a ja już stresuję się jutrzejszym angielskim z panią, której serdecznie nienawidzę. :> Żeby się bać odezwać na lekcji, o zgrozo.. W międzyczasie szykuję świąteczne dekoracje do szkoły i nie tylko, pakuję paczkę, którą powinnam już dawno wysłać, dokańczam zamówienie, zastanawiam się nad prezentami dla bliskich, kończę kanapkę i obmyślam jakie ciastka upiec na klasową wigilię. Za dużo tego, czasu za mało. Chyba odpuszczę sobie pracę domową z polskiego. Właśnie, muszę jeszcze w gąszczu śmieci mojego pokoju odnaleźć książkę z biblioteki! Spokojnie, zostały trzy dni.

Armia uroczych świątecznych muffinek. :)


A jak Wasze przygotowania do świąt? Może chcecie sprawić sobie dodatkowy prezent i zdobyć bon na zakupy w beads.pl? Zapraszam na moje rozdanie. :)

Pozdrawiam ♥

12 komentarzy:

 1. Jakie piękne *0*
  kakas-nakoblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Brak pogody nie zniszczył tak bardzo zdjęć. :D Babeczki urocze. :3
  Ja sobie spokojnie na piątek odrobiłam matmę, zasady żywienia na przyszły rok (jak to brzmi xD). Musisz mieć na prawdę strasznie na angielskim. Cóż, ja bym pewnie nie dawała rady milczeć, angielski jest moim ukochanym przedmiotem w szkole, pomijając gotowanie. xD

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjęcia nie są złe, a babeczki hm... Po prostu urocze.
  she-imagination.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój blog został nominowany do tagu ,,Nasze święta" http://a-secondlook.blogspot.com/2014/12/odpowiedzi-na-pytania-ostatnio-nasz.html jak możesz to w jak najbliższym czasie odp na zadane pytania i nominuj innych

  OdpowiedzUsuń
 5. Te babeczki są prześliczne :*

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!