sobota, 27 grudnia 2014

~ 439.

Hej! Nie było mnie trzy dni, a tyle się zmieniło. Święta są dla mnie czasem odpoczynku i chwil spędzonych z bliskimi, dlatego nie zaglądałam na bloga. Zresztą nie czuję, że już się skończyły, ponieważ dziś znów gościłam rodzinę u siebie. Jutro może być podobnie. ;) Tegoroczne święta pod względem klimatu nie były wyjątkowe. Cóż, brakuje mi tej dziecięcej radości, ale trzeba się pogodzić z tym, że nie wszystko jest jak dawniej. Przede wszystkim my sami się zmieniamy, zmieniają się ludzie wokół nas, dorastamy(może aż za bardzo). Ale święta są tym czasem, który uwielbiam, na który czekam z niecierpliwością i tak pozostanie. Każdy z tych dni spędziłam z najbliższymi. Najadłam się jak nigdy i niesamowicie cieszę się z tego, że jeszcze wiele zostało. :D Nie oczekiwałam tak wspaniałych prezentów w tym roku. Każdy jest wyjątkowy i każdy mi się przyda, ale o tym może kiedyś się dowiecie. Z pewnością nie będą się kurzyły na półce. Jednym z nich jest nowy zapas modeliny i półfabrykatów, także będzie się działo. Obejrzałam mnóstwo świątecznych(i nie tylko, bo Hrabia Monte Christo? :D) filmów, które tak uwielbiam. Przeczytałam też fragmenty Pottera o Bożym Narodzeniu. Stała się też rzecz niesamowita, bo z własnej woli wskoczyłam w spódnicę! Przede wszystkim poczułam się beztrosko i z kolędami na ustach przetrwałam ten czas. A największą niespodzianką był śnieg, który ujrzałam za oknem wczoraj. Ot, magia świąt. Mogłyby trwać wiecznie.

Żeby podzielić się nieco z Wami moimi przeżyciami wrzucam trochę zdjęć. Przygody w kuchni, strojenie domu, Wigilia i rozpakowywanie prezentów. A jak Wy spędziliście święta? :)

Pozdrawiam ♥

9 komentarzy:

 1. Fajne zdjęcia :)
  Ja również bardzo miło spędziłam Święta, ale mimo wszystko nie czerpałam z nich tyle radości, ile potrafiłam czerpać kilka lat temu. Czasami żałuję, że na czas świąt nie mogę zmienić się z powrotem w kilkuletnią wersję mnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia :)

  Zapraszam na nowy post:
  www.Anita-Turowska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia <3
  Ja Święta spędziłam całkiem fajnie, obiecałam sobie tylko, ze za rok wezmę się za wszystko wcześniej, bo w tym roku ledwie wyrobiłam, a jeszcze pod koniec się rozchorowałam ;/

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też śnieg zawitał w święta :) Piękne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam identyczną półkę w pokoju ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne ciasteczka, fajny kształt...no i przed ostatnie zdjęcie:P

  OdpowiedzUsuń
 7. Candy Cane! :3
  W sumie nigdy takiego lizaka nie jadłam. :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Super zdjęcia :)
  Ja w tym roku candy canes'ami udekorowałam pokój :3 Ciekawe czy to dobre będzie...

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!