niedziela, 11 stycznia 2015

~ 445. Wyniki rozdania

Hej! Weekend spędziłam na nicnierobieniu. Nieco posprzątałam, przygotowałam paczki, sporządziłam małą listę zakupów i książek do wypożyczenia, zrobiłam kilka zdjęć i powycinałam WOŚP-owe serduszka. Jeśli chodzi o ostatnie, to kolejny raz powtórzę jak uwielbiam tą akcję. Nawet jeśli aktywnie nie uczestniczę, to staram się jak najwięcej pomagać. Cieszę się, że istnieją ludzie, którzy się w to angażują. Grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej!
Przyszedł czas na ogłoszenie wyników, moment, który nie do końca lubię. Z jednej strony cieszę się, że mogę kogoś uszczęśliwić, a z drugiej żałuję, że nie obdaruję wszystkich. Przejdźmy do konkretów. Na bon o wartości 50 zł do sklepu beads.pl było chętnych 60 osób.Wycięłam losy, wrzuciłam do uroczego lampionu, wymieszałam, a ręka mojego brata zadecydowała, że zwycięża..


.. Ksobna Dusza! Gratuluję! Zgłoś się na mojego maila(agusia13@onet.pl) po odbiór nagrody. :) Jeśli nie odezwiesz się do środy, wylosuję następną osobę.

Pozdrawiam ♥

18 komentarzy:

 1. Gratulacje :)
  Je również spędziłam weekend na nicnierobieniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze i znowu nic... ;p ale gratuluję! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje, dzięki za świetną zabawę i zapraszam do mnie w odwiedziny http://szafa4drzwiowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Masz świetny lampion. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję :) dzięki za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O raaaaaaaany! Moja pierwsza taka wygrana ;_; DZIĘKUJĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Już zgłosiłam się w e-mailu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłosiłaś się po terminie... Miałaś się zgłosić do środy, a zgłosiłaś się w czwartek... Aga powinna jeszcze raz losować... Zgodnie z tym, co napisała w ostatnim zdaniu posta...

   Usuń
  2. Nie widziałam wcześniej wyników, a sama upomniała się u mnie na blogu, abym je sprawdziła, więc myślę, że chyba jeszcze jest szansa, żebym odebrała nagrodę :) Z resztą, może trochę wyrozumiałości? Nie każdy jest bogatym dzieckiem, które ma dostęp do internetu 24 na dobę i 7 dni w tygodniu :)))))

   Usuń
  3. Nie zgodzę się z Tobą. Jest po terminie i byłoby nie fair w stosunku do osób które sprawdzają regularnie bloga :) Wrzuciła w niedzielę, a co za tym idzie jest to dzień wolny. Nie jesteś "bogatmy dzieckiem [...]" Ale czy każde dziecko które ma internet cały czas jest bogate? Mnie to trochę uraziło, bo nie jestem bogata, mam normalną rodzinę i mam dostęp do internetu 24/7, ale też nie sprawdzam wszystkiego codziennie bo nie mam na to czasu ze względu na naukę. Ja jak też każda inna blogerka, oddałybyśmy nagrodę, bo nie zgłosiłyśmy się w terminie po odbiór nagrody, a łamanie wcześnie ustalonych zasad "bo ktoś nie sprawdzał codziennie wyników" to nie jest fair. Zawsze się sprawdza nawet co 2-3 dni wyniki, jeżeli Ci na prawdę zależy :)

   Usuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!