czwartek, 19 marca 2015

~ 473.

Hej! Moje życie toczy się od rana do wieczora. Wczesne pobudki sprawiają, że działam jak automat wykonując proste czynności takie jak ubranie się i zjedzenie kanapki. Z ostatnio rozwiązanego psychotestu wyszło, że rannym ptaszkiem to ja nie jestem. :D Są wzloty i drobne potknięcia. Dużo śmiechu. Ciepło rozpieszcza, a niemiłosierne słońce razi w oczy. Dom oazą spokoju i odpoczynku. Czas jakoś mija, a mi nawet nie brak rzeczy takich jak komputer. Ostatnim czasem zaglądam tylko tutaj. Odbija to się na mojej jakiejkolwiek działalności internetowej, ale obecnie nie czuję potrzeby tego zmieniać. ;)

Ponownie różowo. Chyba dopiero drugie podejście do makaroników :

Pozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. "Działam jak automat" skąd ja to znam :D Makaroniki bardzo urokliwe :)
  Blog(klik)

  OdpowiedzUsuń
 2. Omomom makaroniki. :3
  Też mi ostatnio coraz mniej brak komputera dzięki pogodzie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają przesłodko :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje życie przez ostatnie tygodnie składa się z nauki, jedzenia i spania, na nic nie mam czasu, za dużo sprawdzianów :/ Słodycze poprawiają mi humor, tak samo jak twoje makaroniki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżby ściągnięte od lemon lovely? Tu są takie same w jej sklepiku http://xlemonlovelyx.blogspot.com/p/sklep.html#h=1040-1428952567536

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!