środa, 1 kwietnia 2015

~ 478.

Hej! Co zrobić z ogromem wolnego, które przede mną? Po pierwsze porządnie się wyleczyć, nie tylko z problemów z głową. :D Jak dawno nie chorowałam, to przez cały marzec co chwilę łapało mnie przeziębienie, a ostatnio okropny kaszel niedający spać. Wolę wziąć się za siebie, aby później nie wylądować w łóżku z powikłaniami. Po drugie zrobić coś z moim pokojem, aby nie był ponurą norą, a wiosennym(z pomarańczem na ścianach) i przytulnym miejscem. Przy okazji przystroić dom w wszelkie wielkanocne atrybuty i zabawić się w malowanie pisanek. Kolejny punkt to biadolić nad sypiącym się blogiem lub dodać mu nowej energii. Pewnie i Wy już tego oczekujecie. Przynajmniej mi brakuje tutaj świeżości, a przede wszystkim regularności. Muszę również przejrzeć internet w poszukiwaniu elementów do tworzenia i nowej garderoby. Ambitnie, tylko proszę o trochę motywujących promieni słonecznych. ;)

Mieniące się koraliki jako bardzo proste kolczyki :


Chętnie zażartowałabym, że opuszczam blog, ale już dość mi żartów, które zafundowałam dziś bratu. :D

Pozdrawiam ♥

6 komentarzy:

 1. Moje ulubione koraliki <3 :D
  Polecam nie liczyć na słońce tylko robić co się ma. xD Wszelkie pogody mówią o mrozkach i deszczu. :X
  Jeśli u ciebie rodzice nie mają nic przeciwko możesz farbami coś na ścianie namalować albo motylki z papieru przyczepić. Zawsze lepiej się robi od takich własnoręcznych, drobnych zmian. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Te pomarańczowe bardzo mi się podobają :D
  Ja polecam zajrzeć na Pinteresta i poszukać jakichś inspiracji, w końcu jest ich tam pełno :) Można tam znaleźć mnóstwo naprawdę fajnych pomysłów np. na ręcznie robione dekoracje do pokoju, wystarczy tylko dobrze poszukać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby małe, ale jednak bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie, takie delikatne :3
  Ja mój pokój mam biało-zielony, ale jakoś mi tu nie jest wiosennie xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne takie delikatne ^^
  http://truskawkowymotyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja osobiście uwielbiam ozdabiać swój pokój, polecam wszelkiego typu DIY, na pewno znajdziesz coś dla siebie :) A kolczyki proste, ale ładne :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!