sobota, 4 kwietnia 2015

~ 479.

Hej! Kochani, zanim przejdę do rozważań, chcę Wam życzyć spokoju, radości, rodzinnej atmosfery, smacznego jedzenia i mokrego poniedziałku. Cieszcie się świętami! :)
Mogłabym się rozpisywać o obowiązkach domowych, przygotowaniach świątecznych, tym, że wreszcie mój pokój wygląda jak cywilizowane miejsce, ale to nie jest ważne. Myślę nad tym, co naprawdę się liczy. Przypominam sobie moje małe wielkie postanowienie noworoczne o byciu lepszym człowiekiem. Miałam starać się w nauce, rozwijać pasje i uczyć się nowych rzeczy. Ale również być lepszą dla innych i dla siebie. Dlaczego akurat teraz takie rozmyślania? W końcu święta Wielkiejnocy powinny być dla nas zastanowieniem. Odrodzeniem się. Nie jest tak łatwo wcielić to w życie, ale chyba warto się postarać. W końcu sami tyle otrzymaliśmy.

Pisanka ukryta pod szkiełkiem :
Wesołych świąt ♥

8 komentarzy:

 1. Piękny, ja np. moje postanowienie realizuję czyli biegam w miarę regularnie. Dla mnie te święta też są czasem refleksji. Tobie też wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny :) Wesołych świąt ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny, bardzo ładnie się prezentuje :)
  Wesołych! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja postanowiłam codziennie wychodzić z psem na spacer i jak na razie nawet nieźle mi idzie :) Cudny naszyjnik :))

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!