czwartek, 9 kwietnia 2015

~ 481.

Hej! Tydzień mi niezwykle szybko mija. ;) Pogoda postanowiła się wreszcie poprawić. Wybitnie ciepło nie jest, ale czy przeszkodzi to w weekendowym długim spacerze? Oprócz tego mam dylemat czy czas spędzić z książką, a może nad książkami?
Mam problem. Nie wiem kiedy to się zaczęło, ale nie potrafię sensownie sklecić tu kilku zdań. Czasem nie mam pojęcia co napisać, innym razem nie potrafię myśli ubrać w słowa. Możliwe, że się odzwyczaiłam.  Dlatego posty są jakie są i o tak późnej porze. Nie chcę, aby były puste. Nie chcę też, aby były o niczym. Kurs pisania, użycie magii, a może macie jakieś inne dobre rady?

Miało być dobrze, a gdy ją skończyłam zaczęła wyglądać jak jakiś różaniec. :DDawno nie zrobiłam tak słabych zdjęć, znów zapomniałam zabrać się za nie wcześniej. Podziwiam swoje zdolności. :>

Pozdrawiam ♥

8 komentarzy:

 1. Gdybyś nie napisała, że wygląda jak różaniec, uwierz nie skojarzyłabym. :D Dzisiaj piękna pogoda, aż chcę się żyć! :3 A bransoletka bardzo ładna. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna, taka klasyczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi tam się podoba, jest bardzo ładna :) Dzisiaj akurat światło na zdjęcia odpowiednie (przynajmniej w okolicach Warszawy).

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam jak jeszcze Lilka ze mną pisała walnęła podobną bransoletkę, ale że tamta była czarna bardziej jak różaniec wyglądała. xD Btw, Photoscape i zdjęcia do odratowania, że nikt się nie skapnie, że w kijowych warunkach. :3
  Do weny polecam trochę odpoczynku i dużo czytania. Serialnie, to pomaga. Mogę nawet certyfikat wydać na to. xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna :), może wygląda trochę jak różaniec, ale mi się to podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda prześlicznie, a słabe zdjęcia nie przeszkadzają :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Wcale nie wygląda jak różaniec! Widziałaś kiedyś różaniec ze znakiem nieskończoności? Mi tam się podoba :) i mam ten sam problem co Ty - nie umiem wyskrobać kilku porządnych zdań na blogu ;-;

  Pozdrawiam ~ Dagmara ♥

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!