wtorek, 7 kwietnia 2015

~ 480.

Hej! Święta się skończyły, czas wracać do.. rzeczywistości? Nie, raczej do codzienności. Część kwietnia, która jeszcze przed nami zapowiada się ciekawie. Btw. Do wakacji niecałe trzy miesiące. Z tego powodu przydałoby się teraz pouczyć, aby później nie było problemu. :> Już teraz dziękuję nauczycielom za to co szykują nam na kolejne tygodnie. I wyznaczam sobie nowy cel - przeżyć do majowego weekendu oraz nie moich matur. Przydałoby się zadziałać ambitniej dlatego szukam pozytywnych książek i komponuję podobną playlistę. Kto wie, może to zadziała i z dobrym nastawieniem przygotuję się do trzeciej rocznicy bloga, która się zbliża. Przy pomyślnych wiatrach może uda mi się pogodzić z matematyką, a byłoby zupełnie świetnie, gdybym powróciła do lepszego stylu pisania. ;)

Naszyjnik w planach miał imitować turkus :
Pozdrawiam ♥

8 komentarzy:

 1. Ja bym powiedziała, że przypomina spękaną warstwę lodu, chociaż po dokładniejszym przyjrzeniu może być turkus, śliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach wakacje, tak bardzo by się już przydały. :D
  Naszyjnik jest śliczny. :D Mi też przypomina spękaną warstwę lodu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z dziewczynami wyżej, wygląda jak popękany lód, ale i tak jest świetny :)
  Widzę, że nie tylko ja odliczam dni do majówki, a potem do wakacji :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczy naszyjnik :) Ja najpierw czekam na moje nieszczęsne własne egzaminy, a potem majówka i matury ( które także mam wolne;).)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niektórzy nigdy nie wracają do rzeczywistości, a codzienność jest jedynie przykrą koniecznością, którą należy przeżyć... c:
  Też mam cel przeżycia do majówki, jeszcze-nie-moich-matur, a później czerwiec i powinno pójść z górki :)
  Naszyjnik jest śliczny, delikatny i prosty, ale w tej prostocie niezwykle uroczy. No i ten kolor, który w dodatkach podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich... :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!