wtorek, 7 lipca 2015

~ 488.

Hej! Pisanie przekładam już kolejny dzień. Wreszcie coś się ruszyło w sprawie wakacji, a mi udało ruszyć się z domu. Przeżyłam już niezłą przygodę. Bo jak można nazwać wybranie się na rower w 40-stopniowy upał? A do tego uświadomiłam sobie, że zdecydowanie częściej powinnam aktywnie spędzać czas. Skoro do wakacji nie udało mi się zrobić rzeźby, to może zachwycę wszystkich idealną sylwetką we wrześniu? Pokręcone mam w tej głowie, naprawdę. Może to właśnie jest mój pomysł na życie. Działać poza schematami. Wyczekuję chwil kiedy będę mogła(i potrafiła) bez obaw pokazać prawdziwą siebie. Być może inną, może borykającą się z dylematami podobnymi do reszty ludzkości i wcale niewyjątkową. Czuję, że nadszedł odpowiedni czas.

Minimalistyczna, a do tego idealnie współgra z moim nowym kocykiem! :D
Mam do Was niezwykle przyziemną sprawę. Może moglibyście polecić mi dobry telefon? Szukam czegoś z niezłym aparatem, całkiem ładnym wyglądem i wydajną baterią. Wszelkie rady mile widziane!

Pozdrawiam ♥

9 komentarzy:

 1. Świetnie wygląda. :D
  Polecam Lumię, tę najnowszą, co można sobie selfie strzelać. xD Wydajna bateria, ładnie wygląda, a aparat ma świetny. :) Tyle wiem z drugiej ręki, bo sama nie mam jej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna bransoletka! Ja dopiero dziś wyszłam z domu, ponieważ chorowałam...
  Polecam Samsunga S II! Stary model, ale pokochałam go za focus <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna bransoletka! Polecam samsunga galaxy s5!

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!