sobota, 1 sierpnia 2015

~ 493.

Hej! Cały tydzień niezwykle zajęty i pracowity.Wolny czas poświęcam znajomym, a chwil dla siebie brakuje. Potrzebuję wytchnienia i cichej kontemplacji w moim pokoju. Muszę nieco odpocząć, a zaraz po tym zabrać się do tworzenia. Nowe ołówki, zeszyt przeznaczony na wakacyjne rysunki, masa półfabrykatów i spisane w notesie projekty leżą nieruszone. Czuję, że nie są z tego zadowolone, podobnie jak ja. Wiele bym chciała, ale tak mało potrafię zrobić. Ta bezsilność czasem dobija.

Pojawiła się już kiedyś podobna. Ta jest delikatniejsza :Cześć i chwała bohaterom sprzed 71 lat! Nie pozwólmy o nich zapomnieć.

Pozytywnego myślenia na cały sierpień Wam życzę ♥

7 komentarzy:

 1. Bardzo delikatna i urocza :)
  Śliczne koraliki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardziej podoba mi się ta nowa, delikatniejsza wersja :) Poza tym uważam, że to hasło - ,,Love is patient" - jest genialne!
  PS Będziesz może planowała pokazać swoje wakacyjne rysunki? Z chęcią bym je zobaczyła :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza bransoletka ;) Też często brak mi motywacji i chęci do działania, ale z czasem to samo przechodzi...

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie również zeszyt, w którym miałam rysować leży na półce i pokrywa się kurzem. Farby olejne i płótna kupione z myślą o wakacjach gniją w szafie. Półfabrykaty, modelina i wszystko inne leży i kwiczy. Aaaa mam dosyć wakacyjnego lenia!

  A bransoletka przecudna. Niby zwyczajna, ale jednak wyjątkowa. Taka delikatna. Koraliki są śliczne, szczególnie w połączeniu z antycznym brązem. ♥

  No i przy okazji zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania różne przydasie :D ♥klik♥

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!