środa, 26 sierpnia 2015

~ 498.

Hej! Obecnie czuję bardzo wiele naraz. Jestem zmęczona po całym dniu. Nieco się stresuję powrotem do szkoły. Pomijając fakt, że nic jeszcze nie kupiłam to nie jestem gotowa na kolejny rok nauki. Moje ambitne plany o wakacyjnym uczeniu się(taak) skończyły się prawie na niczym. Trochę żałuję i obawiam, że zanim wdrożę w tok nauki minie mi cały semestr. Dobra, dobra, mam jeszcze kilka dni. Przecież dam radę. Wystarczy, że zainwestuję w melisę i tonę czekolady na odstresowanie. Głównie jednak rozpiera mnie jakaś tajemnicza energia. Tańczę w ostatnich promieniach dzisiejszego słońca, biegam po domu z kotem i zachwycam się nowymi pomysłami. Piękny wieczór.
Statystyki nieco spadły i żywię nadzieję, że nie przestraszyłyście się nowym wyglądem. To nadal ja. :D A nagłówek powstawał od dwóch miesięcy. Było wiele projektów, nieudanych prób, dużo czasu spędzonego z programami graficznymi, ale nic mi nie odpowiadało. Wreszcie trafiłam do Fabryki Mięty i zainspirowana pomysłem autorki stworzyłam nagłówek, który widnieje na blogu. Czy przypadł Wam do gustu?

Kontrast między ceglastym pomarańczem a intensywnym chabrem :Przeczytałabym dobre fan fiction o Huncwotach. Jeśli piszecie takowe, czytacie czy po prostu znacie to polecajcie. :)
Pozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. Też miałam plany co do wakacyjnej nauki, ale wyszło jak wyszło. Świetne koraliki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taa... moje plany nauki w wakacje skończyły się na tym że wzięłam podręcznik nad morze i raz do niego zajrzałam ;)
  Urocze kolczyki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie chciałam napisać, że bardzo podoba mi się ten nowy nagłówek :D A kolczyki są cudne :)
  Przyłączam się do pytania, też bym chętnie przeczytała coś o Huncwotach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się taki kontrast. :) Nagłówek jest bardzo fajny, ale tak jakoś gryzie się z tłem, ale może mi się tylko wydawać. :')

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie się prezentują :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny nagłówek, tak jak kolczyki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Koraliki kolorystycznie są boskie. :D
  Polecam http://boso-po-mokrej-trawie.blog.onet.pl/ Ma 61 rozdziałów tylko i Moyra raczej nie wróci, ale bardzo sympatyczne i porządne ff. :D

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!