poniedziałek, 31 sierpnia 2015

~ 499.

Hej! Wielki koniec nadszedł, czas żegnać ten piękny czas. Kreuj, działaj, łap wspomnienia! to moje hasło odchodzących wakacji. Wyuczyłam się go na pamięć i starałam do niego stosować. Miałam szczęście dobrze spędzić te dwa miesiące. Przy pomocy najlepszych ludzi udało mi się wypracować niezłe wspomnienia. Tak z głębszych przemyśleń zauważyłam, że każde małe doświadczenie coś we mnie zmienia. Chyba dobrze, że się nie zatrzymuję, ale też zbędnie nie gonię za światem. Żyję trochę po swojemu. Nawet te wakacje przyniosły pewne zmiany w moim postrzeganiu życia. Być może inni nazywają to dorastaniem, dojrzewaniem, ale ja nie chcę sięgać po tak strasznie brzmiące wnioski. ;) Udało mi się stworzyć trochę nowości i muszę przyznać, że to lato obfitowało u mnie w wenę twórczą. Zaczęłam szaleć za wszelkimi odcieniami niebieskiego. Odkryłam, że sukienki nie są takie najgorsze. Wolne chwile spędzałam z książkami, serialami, muzyką, której nigdy dość i aparatem, a otaczała mnie magia. Kolejny raz nie udało mi się pięknie opalić. Nauczyłam się wysypiać oraz, że ideałów nie ma. Stuprocentową optymistką nie jestem, ale wierzę, że dalej też będzie dobrze.

 I niech los zawsze nam sprzyja!Wytrwałości na cały rok szkolny ♥

7 komentarzy:

 1. Chyba właśnie podejścia do życia czasami mi brakuje.
  Śliczny breloczek :D
  http://pasjezmuliny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Igrzyska Śmierci czytałam. Każdą część. Bardzo mi się podobały, tak samo jak breloczek :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny breloczek, świetnie dobrałaś ten koralik do zawieszki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow dawno mnie tu nie było i dopiero widzę nowy wygląd, jest super! :D Ja w te wakacje w sumie robiłam tyle co nic i ptrawie w ogóle nie tworzyłam. Totalna porażka... Chociaż nie, tworzyłam, ale nie w tym sensie. Napisałam jakieś 12 rozdziałów książki. :v Breloczek fajny, bardzo podobają mi się zdjęcia. :))

  Kreatywna Dagmara

  OdpowiedzUsuń
 5. Breloczek jest ekstra, fajnie, że miałaś wenę przez wakacje. Zazdroszczę, bo u mnie bywało różnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny brelok. :D
  Mnie przez wakacje wena nie tknęła za mocno i nie poszalałam, bo upały były tak miłe mnie wykończyć. Cóż, najgorzej nie było, bo kiedyś całe wakacje siedziałam i grałam w Simsy. xD

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!