środa, 2 grudnia 2015

~ 517.

Hej! Teraz jeszcze trudniej określić mi samą siebie, choć zawsze miałam z tym niemały problem. Nie potrafię siebie zdefiniować. Czasem zerkam na siebie z boku, zauważam zmiany, ale nie umiem powiedzieć, w którą stronę zmierzają. Ostatni czas był u mnie skupieniem się na pewnych zajęciach, inne zupełnie wyrzuciłam z głowy. Jeszcze wcześniej idealną chwilą była dla mnie ta spędzona z książką, muzyką i/lub aparatem. Teraz nie mam pojęcia jak spędzę cały weekend w domu. Czy kanapowiec, który jest we mnie od zawsze ewoluuje? Nie wiem czego się spodziewać po tej metamorfozie. Nie wiem też czy chcę być ciągle taka sama, a może ruszyć się. Gdybym była na chemii i miała określić odczyn tej wypowiedzi, byłby zapewne obojętny. Przynajmniej świetne żarty się mnie trzymają. :D

W kalendarzu grudzień, więc świąteczną kolekcję czas zacząć :
Macie szansę zdobyć tą bransoletkę w moim rozdaniu. Zachęcam do wzięcia udziału w zabawie! :)

Całuję ♥

4 komentarze:

  1. Śliczna bransoletka. :D
    Nie no, raczej to dobrze, że się zmieniasz. Tylko pilnuj czy aby nie na gorsze, bo ja właśnie się złapałam na tym, że zbacza mnie trochę. xD Mój kanapowiec robi się coraz bardziej kreatywny, co akurat dla mnie jest idealne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna bransoletka, bardzo świąteczna :)
    Moim zdaniem każda zmiana jest dobra - nie ma sensu stać w miejscu, trzeba iść do przodu i się rozwijać!

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!