poniedziałek, 3 listopada 2014

~ 416.

Hej! Witam w listopadzie. Dwa miesiące szkoły za nami, ale wcale szybko mi to nie minęło. Dzisiejsze spostrzeżenie nauczycielki, że do świąt tylko 7 tygodni mnie nie pociesza. Dla mnie to . Spodziewałam się strasznego listopada jak co roku. Ale ten zaczął się wyjątkowo dobrze. Mimo, że minione dni to czas zadumy, dla mnie były pozytywne. Wiadomo, odwiedziłam groby, zapaliłam znicze. Ale pomijając to. Powróciłam na chwilę do dzieciństwa, spotkałam się z najbliższymi. I wiedzcie, że uwielbiam takie chwile. Tylko czy dobry początek zwiastuje, że cały miesiąc taki będzie? Zaczynam wątpić, przypominają się ostatnie problemy i ta straszna niechęć. Przestaję wierzyć we własne siły. Moja codzienność to kompletne minimum tego co mogłabym zrobić. Trochę oszukuję samą siebie wmawiając, że jest dobrze, że wykorzystuję w pełni mój czas, że daję z siebie wszystko. Mam ochotę na jakąś radykalną zmianę, coś szalonego! Nie chodzi o jakieś przefarbowanie włosów czy przestawienie mebli, bo i to mi się znudzi. Chcę, aby ta zmiana przyniosła ze sobą wiarę w lepszą przyszłość.

Lubię motyw kajdanek w biżuterii, więc musiał się pojawić i u mnie :

Mam ochotę na tworzenie świątecznej biżuterii. Coś już nawet powstaje, ale spokojnie, wstrzymam się jeszcze z pokazywaniem nowych prac. Wystarczy już, że telewizja nastraja nas do świąt. ; )

Pozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. Pokazuj już te świąteczne prace :D

  OdpowiedzUsuń
 2. genialny blog <3
  będę tu wpadać :D

  http://kolorowe-zycie-lusi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie te dwa tygodnie minęły za szybko. Bransoletka ładna, kajdanki super:)

  OdpowiedzUsuń
 4. No już wszędzie zaczynają się pokazywać świąteczne rzeczy więc spokojnie możesz już zacząć pokazywać :) a bransoletka wygląda świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ograniczam oglądanie telewizji do minimum, żeby sobie nie zepsuć nastroju świątecznego do grudnia. xD
  Bardzo fajna bransoletka. ;)
  Postanowiłam zacząć ćwiczyć, rysuję, maluję, mam dokładną rozpiskę na każdy dzień i dopóki się tego trzymam i staram się nie myśleć jest dobrze. A jak zaczynam myśleć to wszytko mi się sypie. :X

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba sobie daruje świąteczne rzeczy^^Świetny pomysł z tymi kajdankami♥

  OdpowiedzUsuń
 7. motywujemy się nie ma nie ma życie jest piękne trzeba walczyć XD ja dzisiaj prawdopodobnie oberwę pierwszą pałę w liceum ale yolo trzeba żyć dalej :) święta już czekam ♥ też mam kilka pomysłów a z moim tempem fotografowania i wstawiania czegokolwiek na bloga to już muszę się zabrać do pracy XD też lubię kajdanki :3

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!