sobota, 29 listopada 2014

~ 426.

Hej! Cóż to był za listopad! Dobra, nie będę udawać, że był dobry. Bywało różnie, zresztą jak przez ostatnie miesiące. Tym razem nie był tym najgorszym w roku. Ale dziwne, że minął mi tak szybko. Już za chwilę zacznie się grudzień, a to w połączeniu z myśleniem, że jeszcze tylko trzy tygodnie męczarni pozwoli mi przetrwać.
Znacie to uczucie, gdy coś lub ktoś niespodziewanie przerywa Wam plany? Zakłóca odpoczynek, marnuje Wasz czas i przy tym tylko denerwuje. Naprawdę miło, gdy ktoś cię odwiedzi, ale czy to akurat musi być w weekend, który mógłby być tak owocny? Tworzenie nowej biżuterii, spokojne odwiedzenie bloggera i dokończenie książki. To tylko niektóre moje plany. A tak kolejna nijaka sobota. Gdy mam wolne, nagle w głowie pojawia się masa pomysłów i ta wena, której brakuje w reszcie dni. Powinnam przestać narzekać i przyzwyczaić się, a zaraz po odejściu od laptopa wziąć do rąk modelinę. W końcu świąteczne wypieki same się nie ulepią, prawda? ; )

Do zdjęć to ona stworzona nie jest, na ręce prezentuje się lepiej. Bransoletka niczym as z rękawa:
Pozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. Śliczna <3
  Ja zrobiłam tylko renifery... marny ze mnie twórca :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna jest. :D
  Mi ten weekend poleciał jak diabli, nawet nie pomyślała, że mogłabym coś ulepić. :/ Ale tak już czasem jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bransoletka klasyczna, ale fajna...zawieszka jest super:) Ja też nie lubię jak ktoś niespodziewanie w dni wolne od szkoły zakłóci mój spokój...hehe
  muliniane-cudenka.blogspot.com
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam taką zawieszkę :) bransoletka śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajniutka :3 a ja ostatnio na odwrót XD za mało czasu na bloga bo świąteczna kolekcja się tworzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam takie same odczucia jak ty jeśli chodzi o listopad. :) dobrze, że już grudzień, może ten miesiąc będzie lepszy.

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!