niedziela, 14 grudnia 2014

~ 433.

Hej! Stało się! Z opóźnieniem, którego nie mogę sobie wybaczyć, ale wreszcie obejrzałam Kosogłosa. Zbierałam się już od dawna i w końcu wybrałam się do kina. Po książkowych przeżyciach i świetnych opiniach oczekiwania były duże. Można sobie pomyśleć, że z pierwszej części książki nie dało się stworzyć nic ciekawego. Nic bardziej mylnego! Wiele scen oglądałam z zapartym tchem i zaszklonymi oczami. Wiele wywołało u mnie dreszcze. Katniss chodząca po ruinach Dwunastki, śpiewanie "Drzewa wisielców". A piosenka nadal pobrzmiewa w mojej głowie. Chłonęłam słowa, obrazy i chciałam więcej. Gdy wyświetlono napisy, nie wierzyłam, że to już koniec. Gra aktorska, muzyka - wszystko świetne. Niesamowity film. To po prostu należy przeżyć osobiście! Druga część dopiero za rok, ale czy wytrzymam? Trzy palce w górę!

Delikatniejsza bransoletka ze świąteczną skarpetą :
Pozdrawiam ♥

8 komentarzy:

 1. Świetna bransoletka. :D
  Ja jeszcze nie obejrzałam, mam zamiar w przerwie świątecznej nadrobić wszelkie filmowe zaległości. Ale "drzewo wisielcy" już słuchałam. Może Jen nie umie śpiewać, ale do tej piosenki nikt nie musi mieć głosu, wystarczą emocje. :X

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna bransoletka :3
  Ja zatrzymałam się przy 1 części, więc mam nadzieję, że uda mi się nadrobić zaległości w Święta :D Chociaż 1 cz. mnie nie przekonała do serii, ale chyba spróbuję obejrzeć dalej, bo trochę głupio przerywać, jak już się zaczęło .-.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o film to pierwsza część rzeczywiście nieco słabsza, ale dalej coraz lepiej! Książki natomiast wszystkie genialne. Także polecam, i czytać, i oglądać. :)

   Usuń
 3. Super, a skarpeta jest przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna bransoletka <3 Taka świąteczne *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna *.* Ja również uwielbiam igrzyska nie mogę się doczekać aż obejrzę :3

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowna bransoletka

  dorooothy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta bransoletka jest po prostu prześliczna!

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!