wtorek, 10 marca 2015

~ 470.

Hej! Kolejny cudowny słoneczny dzień. W taką pogodę nawet po wielu godzinach w szkole mogę nabrać sił dzięki krótkiemu spacerowi. Aż trudno uwierzyć, że gdy za oknem taka piękna aura gdzieś może dziać się coś złego. Jak taki piękny dzień może okazać się nieszczęśliwy? Życie kolejny raz dowodzi o swojej przewrotności, zmienności. A co gdyby tak znaleźć sposób na odcięcie się od tego? Może zaczęcie wszystkiego od nowa? W tej chwili przychodzi mi do głowy trylogia Niezgodna. Co prawda nie wybitna, ale nie o to mi chodzi. Gdzieś tam pojawia się serum pamięci. Złe, bo jak można ludzi pozbawić wspomnień. A może jednak dobre dla kogoś kto nie chce pamiętać, kto pragnie inaczej żyć, a sam nie umie poradzić sobie z problemami. Czy gdyby nadarzyła się okazja potrafiłoby się z niego skorzystać? Czy chęć zapomnienia byłaby tchórzostwem? Rozważania, do których zmusza mnie życie. Nie z autopsji, lecz w myśli o wielu ludziach, nawet tych mi bliskich, którzy zmuszeni są do walki z niesprawiedliwością losu.

Sherlock moim królem :
Myślę i myślę co zrobić, aby nie było tak monotonnie. I na blogu, i w moim pokoju. Uskrzydlona małymi sukcesami w szkole mam ochotę góry przenosić. Ale najpierw porządnie się wyśpię. ;)

Pozdrawiam ♥

7 komentarzy:

 1. Sherlock! Bohater mojego dzieciństwa i aktualnie najlepszy serial jaki oglądam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda nigdy nie oglądałam żadnego Sherlocka (teraz się szykuję na Mr. Sherlock z Gandalfem w roli głównej :D ), ale wisiorek bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem Sherlockian, ale z serialu BBC. Książkę mam dopiero zamiar przeczytać, bo zaczęłam, ale utknęłam przez naukę na początku. :)
  Ja staram się być maksymalnie niedojrzała, żeby nie myśleć o takich rzeczach, bo potem przez długi czas nie potrafię dojść do siebie. Wolę być szczęśliwa i nie myśleć. Samolubnie, ale mniej problemów. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny naszyjnik tak jak i serial :). Faktycznie, jak się osiąga dobre wyniki w szkole ma się większą ochotę na wszystko :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje zostałaś nominowana do LBA :)
  Więcej informacji znajdziesz tu http://aniamojepasje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. <3 <3 <3 genialny naszyjnik ^^ ja uwielbiam Sherlocka w każdej postaci <3

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!