piątek, 13 marca 2015

~ 471.

Hej! Postów w tym tygodniu tyle co wolnego czasu. Niewiele. Dobrze, że mogę już odpocząć. Chętnie zrobiłabym coś kreatywnego, ale czuję, że jutro nie podniosę się z łóżka. Zaproszę książkę, poszukam sobie wśród domowników kelnera, który mógłby mi donosić kubki z herbatą i będę spoglądała na krople deszczu spływające po oknie. ;) Skoro już chodzi o jakąkolwiek twórczość to potrzebne mi są małe zakupy. Zawsze inspirują i motywują. Tylko muszą być bardziej przemyślane. Nie potrzebne mi kilka metrów tego samego sznurka czy masa jednakowych koralików, bo te po pewnym czasie się nudzą. A ja właśnie jestem w takiej sytuacji i nie mam już pojęcia co tworzyć z zalegających w pudełkach półfabrykatów. Czas na coś świeżego, akurat na wiosnę!

Bransoletka inspirowana.. okładką zeszytu. :D
Stałam się domatorką, tak wyszło. Piątkowy wieczór spędzam z Iron Man'em. ;)

Pozdrawiam ♥

10 komentarzy:

 1. Śliczna bransoletka. Ja też potrzebuję zakupów i to takich porządnych. Stare półfabrykaty na które nie mam pomysłu, albo kupiłam pod wpływem ''bo tanie, może się do czegoś przyda'' z chęcią ustąpiłabym miejsca dla nowszych....bo wiosenne porządki można, a nawet trzeba robić w pracowniach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka piękna! Chyba wiem nawet jaka okładka, kojarzę jedną z piórem i w takich kolorach :D Przypominam o nowym adresie mojego bloga: cytrynowy-sorbett.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://wikas1blog.blogspot.com/ Zaobserwujesz Proszę ... Superr Post

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna, piórka zawsze są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wymyśliłam sobie, że zrobię rozdanie tych elementów, które u mnie zalegają i w ramach obrotu kupię inne. :D Ale nie wiem kiedy przejrzę w końcu moje pudła, więc pewnie trochę potrwa zanim się ruszę. xD
  Kolory bardzo fajne ma i piórko urocze. :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna bransoletka, bardzo podoba mi się to połączenie kolorów :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Żadna inspiracja nie jest zła :D Ślicznie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowna! piękne kolory!
  _________________________________________
  Lubisz konkursy? Uwielbiasz wygrywać?
  Zapraszam na stronę, w której znajdziesz wszystkie, aktualne rozdania!
  KLIKNIJ TUTAJ

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!