sobota, 9 stycznia 2016

~ 530.

Hej! Nasze szczęście zależy od nas samych. Wiem, wpływają na nie wszelkie czynniki zupełnie niezależne od nas. Podejdźmy jednak do tematu z innej strony. Uważam, że prawdziwie szczęśliwym jest ten człowiek, który sam potrafi sobie je zapewnić. Nie patrzy przy tym na innych, nie szuka pocieszenia wokół siebie. Czasem zdarzają się chwile, gdy zostaje sam, ale mimo to nie rozpacza. Jest zadowolony chwilą dla siebie. Może zająć się swoją pasją czy błogim lenistwem. Nie czuje uzależnienia od innych i nie traci uśmiechu wraz z ich odejściem. Jednak gdy odkryje to szczęście jest gotowy się nim dzielić. Ja sama miałam taki czas, gdy nie chciałam się angażować czekając, aż odnajdę wewnętrzny spokój. Teraz czuję, że wreszcie jest dobrze.

Alaska to jedyna książka Greena jaką przeczytałam. Z pewnością zasługuje na swój naszyjnik :Pozdrawiam ciepło ♥

6 komentarzy:

 1. Wszystko co tu piszesz, to święta prawda i ja od dłuższego czasu staram się do tego stosować. Pozwalam sobie czasem czerpać szczęście np. z posiadania przyjaciół, ale nie uzależniam się od tego i mimo wszystko próbuję sama sobie to szczęście zapewniać :)
  Naszyjnik jest przecudowny, uwielbiam ,,Szukając Alaski", więc z chęcią bym go nosiła :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko często ciężko jest nam odkryć to nasze szczęście..

  OdpowiedzUsuń
 3. Cały czas próbuję być szczęśliwa sama z siebie, czasem to wyjdzie, czasem trochę mniej, ale ogólnie uzależnianie naszego szczęścia od innych jest straszne, a mam przykład w swoim otoczeniu czegoś takiego.
  Jeszcze nie zabrałam się za książki pana Greena, ale chyba najwyższa pora. :D Naszyjnik świetny. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny naszyjnik. Również uważam że zasługuje na własny naszyjnik. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczny naszyjniczek!
  Pozdrawiam, życzę sukcesów w blogowaniu, a także cieplutko zapraszam do mnie, jednocześnie zachęcając do obserwacji!
  Mój blog!

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!