poniedziałek, 14 marca 2016

~ 536.

Hej! Dzisiejszy dzień przyniósł przełom. Wraz z promieniami słońca przyszła myśl, że czas się wybudzić. Nie ujmuję nic zimie, ale ten stan za długo trwał we mnie. Trwałam gdzieś pomiędzy radosną zimową zabawą a wesołymi podrygami wiosny. Daleko mi było jednak do każdego z nich. Była to duchowa hibernacja połączona z tak intensywnym czasem. Udało się przebić tą warstwę. Poczułam zapach świeżości, ciepło wpływające gdzieś do wewnątrz. I śpiew ptaków. To ta chwila, czas na wprowadzenie małych zmian i nowości. Otrząśnięcie się. Pstryknięcie palcami przed oczami. Rześkie krople deszczu na twarzy. Coś, co zachęca do działania. :)Pozytywnej energii!

10 komentarzy:

 1. Twoje słowa jakoś zawsze do mnie trafiają, zawsze znajduję w nich część siebie. Pisz dalej, bo wychodzi Ci to naprawdę dobrze. :) Piękna bransoletka, ten lampion... sama nie wiem, ale jakoś od razu mi się spodobał, podoba mi się jego motyw.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem zahibernowana na kamień jak na razie i jedynym moim światełkiem jest ostatnia moja data matur. Może potem się wybudzę i zacznę cokolwiek ze sobą działać. :C
  Czuję te krople deszczu na twarzy. :V
  Bransoletka jest świetna. Mam wrażenie, że zawieszka kooperuje z treścią posta. Złapałaś światełko. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna bransoletka :)

  http://aniamojepasje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czuję się bardzo obudzona, mamy cudowną pogodę
  idealną by działać! cudownie śliczna bransoletka! :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne cuda tworzysz!! Jestem oczarowana twoim talentem i smakiem. Super dobierasz kolory! Pozwolisz że rozgoszczę się w tym cudnym miejscu(tak ,tak na
  twoim blogu) i pooglądam starsze posty. 
  Ściskam świątecznie

  Będzie mi niesamowicie przyjemnie jeśli w wolnej chwili zajrzysz także na mojego bloga i zaobserwujesz,by być na bieżąco(KLIK)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie,
  Nazywam się Klaudia Leclercq. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!