niedziela, 7 stycznia 2018

576.


Zawirowania sylwestrowe sprawiły, że Nowy Rok, w który wkroczyłam wyjątkowo pozytywnie witam na blogu dopiero dziś. Bąbelki szampana, świetlne rozbłyski na niebie i grono dobrych ludzi to idealna kompozycja do udanych wspomnień.
Za każdym razem zastanawiam się jak to jest z tą zmianą roku. Czy to rzeczywiście nowy początek? Z jednej strony życie zwyczajnie biegnie dalej. Po północy nie zmieniamy się nagle na lepsze. Nowy Rok ma jednak ogromne znaczenie jeśli chodzi o nasze głowy. Tak wiele się mówi, że wszystko zależy od nastawienia, więc jeśli myślimy o styczniu jako o nowej szansie to taką się staje. Korzystajmy z niej! Wszystkiego dobrego w 2018!13 komentarzy:

 1. Piękny pierścionek! Również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie bomba! Pięknie się prezentuje :) Tobie też wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny pierścionek, wszystkiego dobrego w Nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękny pierścionek. :)
  Ja mam nadzieję, że to będzie naprawdę dobry rok. Bardzo mi brakowało pozytywnej energii w ostatnich latach. Przydałaby się. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O tak, wszystko zależy co mamy w głowie, ja myślę, że dobrze że dla niektórych nowy rok to motywacja by coś zmienić. Byleby nie był to słomiany zapał :D
  A dzieło jak zwykle powala detalami, cudny pierścionek!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wonderul post darling, so nice,original and interesting!
  I just follow the blog, follow back?
  Kisses
  https://elenabienvenido.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!