niedziela, 4 marca 2018

580.


Zdarzyło Wam się kiedykolwiek pragnąć tylko i wyłącznie odpoczynku? Nie tego od fizycznego zmęczenia, a raczej mentalnego. Każdego dnia nasza głowa odbiera setki informacji, a ciało jest wstrząsane tysiącami emocji. Dziesiątki twarzy, które mijamy chcąc nie chcąc wpływają na nas. I tak nocami wybuchają te kłębiące się w nas myśli, od których jedyną, lecz tylko chwilową ucieczką jest sen. Nie tak łatwo wyrzucić wszystko z głowy, więc odetchnięcie pozostaje jedynie cichym pragnieniem.

12 komentarzy:

 1. Śliczne! Szczególnie te fioletowe 😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, czasem mam dni że najchętniej przespałabym całe :)
  Kolczyki są śliczne, piękne te koraliki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Może warto, żebyś wypróbowała medytacji? Prosta rzecz, dla niektórych nawet głupia, ale mi bardzo pomaga, nawet jeśli nie stosuję jej zbyt regularnie. :D
  Bardzo urocze kolczyki. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na szczęście lub niestety jak kto woli najczęściej odczuwam fizyczne zmęczenie i to jest nawet bardziej drażniące, bo twój mózg jest pełen życia, a np. zmęczone ręce odmawiają choćby pisania na komputerze, bo żyły ci wychodzą na wierzch. Kolczyki bardzo ładne, zwłaszcza te zielone ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Delikatne maleństwa, mniej znaczy więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Delikatne i piękne!
  pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czasem po prostu są takie dni. Sama nie raz takie miewam.
  Cudowna biżuteria, naprawde piękna!
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie dni mam bardzo często, więc rozumiem, o czym piszesz. Niestety w takie dni sen to coś nieosiągalnego. Kiedy w głowie jest tyle myśli to ciężko jest zasnąć :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Znam to uczucie, właściwie ostatnio coraz bardziej mnie to przytłacza, więc ograniczyłam socjale i muszę powiedzieć, że moja głowa wreszcie zaznała trochę wolności. Kolczyki cudne, najbardziej podobają mi się niebieskie. :)

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!