poniedziałek, 29 lutego 2016

~ 534.

Hej! A to niespodzianka, co? Nadal istnieję! Jestem i nie zamierzam, ku Waszej uciesze lub rozpaczy, zniknąć na zawsze. To, że w moim życiu pojawiają się rozterki mniej i bardziej ważne nie jest usprawiedliwieniem dla porzucania wartości równie istotnych. Pomyślmy tak, każdy ma problemy. Przez całe życie borykamy się z kłopotami. Głowę zajmują nam wyzwania, a serce uczucia, których nie da się wyprzeć. Trwamy, żyjemy, idziemy do przodu z lepszym lub gorszym skutkiem. Trudności są częścią naszego istnienia. Nieodłączną niestety. To, że dzieje się źle u nas nie uprawnia do porzucania obowiązków, pasji czy bliskich. To właśnie te sytuacje są dla nas wyzwaniem. Czemu by nie pokazać światu, że mimo kłód rzucanych pod nogi my się trzymamy? Nie chowajmy głowy w piasek. Na przekór - działajmy! :)

Stokrotki wywołują u mnie pozytywne myśli. Tak więc naszyjnik :Jakby tak pomyśleć to mój poprzedni wpis jest nadal aktualny. Śnieg co chwilę zaskakuje. :D

Buziaki ♥

7 komentarzy:

 1. Tak bardzo przywołuje wiosnę <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, jak miło, że wróciłaś. :) Brakowało mi Twoich rozmyśleń w których tak często odnajduję prawdę i kawałki własnych myśli. Masz rację, że problemom trzeba stawiać czoła, choć nie zawsze daje się radę, czasami coś nas przerośnie i myślę, że to w porządku, najważniejsze, żeby się potem podnieść. Naszyjnik piękny, uwielbiam stokrotki, są takie proste, a takie piękne. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio problemy tak mnie stresują, że dziwię się, że jeszcze żyję hah :D. Ale jak mi uda się to wszystko pokonać, to będzie SUKCES!!!
  Bardzo podoba mi się naszyjnik :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny naszyjnik, bardzo lubię stokrotki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog i naszyjnik również!
  Zapraszam do mnie
  http://deszcz-blog.blogspot.com/
  Mam nadzieję że zajrzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnie czego się spodziewam teraz to twojego zniknięcia z bloga na zawsze. xD To tak jakby padł ostatni bastion blogowy i ja też musiałabym paść. Bredzę? :V
  Naszyjnik jest przesympatyczny i idealny do słońca świecącego za moim oknem. :D

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde Wasze słowo, dzięki którym wiem co mogę poprawić, aby ten blog i moje prace stawały się coraz lepsze!